طرح ویژه اشتراک بازیهای PS4 و Xbox One

سالیان طولانی گیمر ایرانی علاقمند بوده تمام گیم هایی که منتشر میشود را بازی کند یا حداقل آنهایی که متای قابل قبولی داشته را تجربه کند. با ورود به نسل هشتم کنسول ها میتوان گفت این امر بسیار مشکل است چرا که هزینه ای بسیار بالای را برای خرید بازیها در بر خواهد داشت. از همین روطرح ویژه اشتراک بازیها شکل گرفت تا تجربه ی تمام گیم های نسل هشتم را با هزینه ای حتی کمتر از نسل قبل برای گیمر ایرانی فراهم نماید. با استفاده از خدماتاین طرحخواهید توانست کل بازی هایی که در طول یکسال منتشر میشوند را تنها با هزینه ای کمتر تجربه کنید و لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر

اشتراک در خبرنامه از طریق پیامک

کاربران محترم میتوانند با ارسال کلمه "خبرنامه" به شماره موبایل اعلام شده در سایت، آخرین محصولات اضافه شده در فروشگاه را توسط پیامک باخبر شوند.

پشتیبانی آنلاین

 Yahoo ID : homanfekri@yahoo.com

اجاره ، فروش و معاوضه بازیهای PS4 & Xbox One

با ورود به نسل جدید بازیهای کنسول نسل هشتم، تکین گیم به منظور رفاه حال مشتریان خود و با توجه به قیمت بالای بازیهای اورجینال کنسولهای نسل هشتم، در اقدامی نوین سیستم اجاره و معاوضه بازیهای کنسول را راه اندازی نموده است، تا بدین وسیله هیچ گیمر علاقه مندی از تجربه بازیهای نسل جدید محروم نباشد، و در آینده سیستم فروش اقساط کنسولهای نسل هشتم هم راه اندازی خواهد شد.

 اجاره بازی:

شما میتوانید از این فروشگاه بازی های مورد نظرتان را اجاره نمایید.

فروش بازیهای دست دوم:

شما میتوانید بازیهای دست دوم خود را به فروشگاه تکین گیم با بالاترین قیمت بفروش برسانید

معاوضه بازیهای دست دوم :

شما میتوانید بازیهای دست دوم خود را با بازیهای دست دوم فروشگاه معاوضه نمایید.

اطلاعات بیشتر