نسل جدید بازیهای کنسول و کامپیوتری را با تکین تجربه نمایید

 با ورود به نسل جدید بازیها ( نسل هشتم ) بازار کنسول‌های بازی ویدئویی در سال‌های اخیر رونق زیادی گرفته و به دنبال آن شاهد رقابتی جدی‌تر بوده است. در واقع این روند رقابتی باعث شده است تا  شرکت‌های بزرگ فعال در این عرصه، تغییرات مختلفی را در محصولات و خدمات خودشان ایجاد کنند تا در نهایت به سلیقه بازار و خریداران هم نزدیک‌تر شوند.

در همین راستا تکین گیم که پرچمدار صنعت گیم در ایران میباشد، خدماتش را برمبنای بازیهای نسل هشتم با مدیریت هومن فکری ( اولین موسس برند تکین گیم در ایران با سابقه 12 سال ) در زمینه کنسولهای بازی و بازیهای اورجینال (نسل هشتم)، گیفت کارتهای کنسولهای ایکس باکس و پلی استیشن. مخصوص بازیهای آنلاین، شماره سریال بازیها و نرم افزارهای کامپیوتر در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

ارسال و پرداخت:

کلیه محصولات فیزیکی این فروشگاه بصورت تحویل درب منزل و پرداخت به مامور پست انجام خواهد شد و هیچ بیعانه و پیش پرداختی بابت فروش اجناس پذیرفته نمیشود. ویا با مراجعه حظوری در فروشگاه تکین گیم و یا نمایندگی های معتبر در شهرستان ها اقدام به خرید حضوری نمایید.

اطلاعات بیشتر

اجاره ، فروش و معاوضه بازیهای PS4 & Xbox One

با ورود به نسل جدید بازیهای کنسول نسل هشتم، تکین گیم به منظور رفاه حال مشتریان خود و با توجه به قیمت بالای بازیهای اورجینال کنسولهای نسل هشتم، در اقدامی نوین سیستم اجاره و معاوضه بازیهای کنسول را راه اندازی نموده است، تا بدین وسیله هیچ گیمر علاقه مندی از تجربه بازیهای نسل جدید محروم نباشد، و در آینده سیستم فروش اقساط کنسولهای نسل هشتم هم راه اندازی خواهد شد.

 اجاره بازی:

شما میتوانید از این فروشگاه بازی های مورد نظرتان را اجاره نمایید.

فروش بازیهای دست دوم:

شما میتوانید بازیهای دست دوم خود را به فروشگاه تکین گیم با بالاترین قیمت بفروش برسانید

معاوضه بازیهای دست دوم :

شما میتوانید بازیهای دست دوم خود را با بازیهای دست دوم فروشگاه معاوضه نمایید.

اطلاعات بیشتر